Мені потрібно розбити ділянку для початку будівництва

service_product
Термін: від 1 дня
Результат: закріплені на місцевості необхідні точки
Умови: план розбивки наданий Вами або створений разом з нашими спеціалістами
від 100 грн.
Замовити

або

Задати питання

Розбивка земельної ділянки для точного будівництва фундаментів будівель та споруд.

Перед початком будівництва потрібно перенести заплановану розбивку фундаментів будівель і споруд на земельну ділянку. Також чітко встановити межі земельної ділянки, та визначити на місцевості інші функціональні території відповідно до плану забудови. Таки роботи по розбивці земельної ділянки потребують високої точності. Таку точність можна досягти завдяки використанню сучасних інструментів. ТОВ "Кайлас-К" використовує в своїй роботі двочастотні GPS Trimble та Leica, а також високоточні тахеометри, що дозволяє на протязі одного дня винести на місцевість більше ніж 500 точок. Замовляйте послугу або отримайте безкоштовну консультацію у наших спеціалістів, яким чином ми зможемо допомогти саме Вам. Ціна вказана за одну винесену точку.

Відгуки

Сектор містобудування, архітектури, ЖКГ і будівництва
За високу якість та професіоналізм при виконанні робіт з оновлення картографічної основи ти розроблення містобудівної документації.
Малиницька сільська рада
За високу якість виконаних робіт з актуалізації картографічної основи та розроблення генеральних планів.
Хмельницька районна державна адміністрація
За вагомий внесок по розробленню містобудівної документації на території Хмельницького району, якість виконання та високу професійність.
Якщо не знаєш, що обрати -
залиш заявку, ми проконсультуємо
Зателефонуйте мені
Зателефонуйте мені
Замовити послугу
https://mc.yandex.ru/watch/38943325">https://mc.yandex.ru/watch/38943325">https://mc.yandex.ru/watch/38943325" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" />