Мені потрібно дізнатись точні межі ділянки

service_product
Термін: від 1 дня
Результат: закріплені на місцевості межі земельної ділянки
Умови: наявний кадастровий номер земельної ділянки
від 100 грн.
Замовити

або

Задати питання

Визначення точних меж Вашої земельної ділянки

Винесення меж ділянки в натурі (на місцевості) – це геодезичні роботи з фізичного закріплення та встановлення меж земельної ділянки межовими знаками. Також в побуті винесення меж в натуру називають розмежуванням, розміткою або розбивкою земельної ділянки. Для проведення таких робіт бригаді інженерів-геодезистів необхідні точні координати поворотних точок земельної ділянки. Встановлюються межові знаки в присутності замовника (як правило, це власник ділянки), суміжних землевласників та землевпорядника міської (сільської, селищної) ради. Після встановлення межових знаків власник ділянки повинен підписати з суміжними землевласниками «Акт про встановлення меж ділянки» й «Акт передачі межових знаків на зберігання власникові». Потім межові знаки передаються на зберігання власнику земельної ділянки. Замовляйте послугу або отримайте безкоштовну консультацію у наших спеціалістів, яким чином ми зможемо допомогти саме Вам. Ціна вказана за винесення однієї поворотної точки межі.

Відгуки

Сектор містобудування, архітектури, ЖКГ і будівництва
За високу якість та професіоналізм при виконанні робіт з оновлення картографічної основи ти розроблення містобудівної документації.
Малиницька сільська рада
За високу якість виконаних робіт з актуалізації картографічної основи та розроблення генеральних планів.
Хмельницька районна державна адміністрація
За вагомий внесок по розробленню містобудівної документації на території Хмельницького району, якість виконання та високу професійність.
Якщо не знаєш, що обрати -
залиш заявку, ми проконсультуємо
Зателефонуйте мені
Зателефонуйте мені
Замовити послугу
https://mc.yandex.ru/watch/38943325">https://mc.yandex.ru/watch/38943325">https://mc.yandex.ru/watch/38943325" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" />