Потрібен техпаспорт на...

service_product
Термін: від 2-х днів
Результат: технічний паспорт на будівлю або споруду
Умови: перелік документів можна дізнатись після консультації
від 500 грн.
Замовити

або

Задати питання

Замовляйте технічний паспорт на будь-які об'єкти будівництва.

Будівництво нового об'єкта, перепланування або реконструкція вимагають створення нового технічного документа на будівлю - технічного паспорта. Технічні паспорти робляться на квартири, будинки, гаражі, приміщення, склади, багатоквартирні житлові будинки. Маючи високоточні вимірювальні пристрої - електронні рулетки та сертифікованих спеціалістів, які мають досвід роботи більше 8 років в БТІ наша компанія швидко виготовляє технічні паспорти. Ми виконуємо складні технічні інвентаризації для будь-яких об'єктів будівництва. Залишайте заявку або телефонуйте нам зараз та отримайте повну безкоштовну консультацію по оформленню технічного паспорта для Вас.

Відгуки

Сектор містобудування, архітектури, ЖКГ і будівництва
За високу якість та професіоналізм при виконанні робіт з оновлення картографічної основи ти розроблення містобудівної документації.
Малиницька сільська рада
За високу якість виконаних робіт з актуалізації картографічної основи та розроблення генеральних планів.
Хмельницька районна державна адміністрація
За вагомий внесок по розробленню містобудівної документації на території Хмельницького району, якість виконання та високу професійність.
Якщо не знаєш, що обрати -
залиш заявку, ми проконсультуємо
Зателефонуйте мені
Зателефонуйте мені
Замовити послугу
https://mc.yandex.ru/watch/38943325">https://mc.yandex.ru/watch/38943325">https://mc.yandex.ru/watch/38943325" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" />