Потрібна топографічна зйомка та актуалізація картографічної основи

service_product
Термін: від 1 місяця
Результат: актуалізована топографічна карта населеного пункту з комунікаціями
Умови: підписаний договір та аванс в розмірі 30% від вартості
від 150 грн.
Замовити

або

Задати питання

Топографічна зйомка населенного пункту або будь-якої території

Топографічна зйомка населенного пункту або будь-якої території передбачає собою створення топографо-картографічної основи населенного пункту або оновлення (актуалізація) такої картографічної основи. Комплекс робіт вимагає значних матеріальних та технічних ресурсів, а також високу кваліфікацію спеціалістів. ТОВ "Кайлас-К" використовує в своїй роботі безпілотні літаки забезпечені сучасними цифровими камерами SONY, що дозволяє отримувати високоякісні знімки. Наші знімки дозволяють створювати цифрові карти з масштабами 1:500, 1:1000, 1:2000 та нижчі. А наявність двочастотних GPS Trimble та Leica дозволяють прив'язати знімки з точністю до 2-3 см. Залиште заявку і менеджери ТОВ "Кайлас-К" абсолютно безкоштовно розрахують вартість топографічної зйомки саме для Вашого випадку. Ціна вказана за 1 га території.

Відгуки

Сектор містобудування, архітектури, ЖКГ і будівництва
За високу якість та професіоналізм при виконанні робіт з оновлення картографічної основи ти розроблення містобудівної документації.
Малиницька сільська рада
За високу якість виконаних робіт з актуалізації картографічної основи та розроблення генеральних планів.
Хмельницька районна державна адміністрація
За вагомий внесок по розробленню містобудівної документації на території Хмельницького району, якість виконання та високу професійність.
Якщо не знаєш, що обрати -
залиш заявку, ми проконсультуємо
Зателефонуйте мені
Зателефонуйте мені
Замовити послугу
https://mc.yandex.ru/watch/38943325">https://mc.yandex.ru/watch/38943325">https://mc.yandex.ru/watch/38943325" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" />