Мені потрібно оформити землю

service_product
Термін: від 2-ох тижнів
Результат: витяг з державного земельного кадастру
Умови: наявність необхідних документів
від 800 грн.
Замовити

або

Задати питання

Оформлення моєї земельної ділянки в ТОВ "Кайлас-К":

Бути без документів на землю, все рівно що не мати документів на хату, чи навіть власного паспорта.
Виготовлення технічної документації чи проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки є важливим кроком в оформленні права власності на земельну ділянку. Лише маючи належним чином оформленниі правовстановлюючі документи на землю ви зможете продати, подарувати чи зробити іншу нотаріальну дію з Вашою земельною ділянкою.
Також оформлення права власності на земельну ділянку дає Вам можливість розпочати будівництво, отримавши дозвіл на будівництво у відповідних інстанціях і в майбутньому прийняти в експлуатацію. Замовляйте швидке оформлення землі в ТОВ "Кайлас-К" або отримайте безкоштовну консультацію, на якій Ви отримаєте чіткі відповіді на Ваші запитання.

Відгуки

Сектор містобудування, архітектури, ЖКГ і будівництва
За високу якість та професіоналізм при виконанні робіт з оновлення картографічної основи ти розроблення містобудівної документації.
Малиницька сільська рада
За високу якість виконаних робіт з актуалізації картографічної основи та розроблення генеральних планів.
Хмельницька районна державна адміністрація
За вагомий внесок по розробленню містобудівної документації на території Хмельницького району, якість виконання та високу професійність.
Якщо не знаєш, що обрати -
залиш заявку, ми проконсультуємо
Зателефонуйте мені
Зателефонуйте мені
Замовити послугу
https://mc.yandex.ru/watch/38943325">https://mc.yandex.ru/watch/38943325">https://mc.yandex.ru/watch/38943325" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" />