Мені потрібен поділ ділянки

service_product
Термін: від 2-х тижнів
Результат: витяги з земельного кадастру
Умови: земельна ділянка у власності або в оренді
від 1200 грн.
Замовити

або

Задати питання

Розподіл земельної ділянки між співвласниками або поділ земельної ділянки власником на частини

Ви бажаєте розділити ділянку між співвласниками, щоб в подальшому самостійно будуватись, облаштовувати свою земельну ділянку незалежно від сусіда? Чи ви хочете продати частину своєї земельної ділянки? А можливо Ви придбали декілька ділянок і Вам потрібно іх об'єднати, щоб почати будівництво чи якісь інші роботи. В цьому випадку Вам необхідно замовити технічну документацію щодо поділу (об'єднання) земельної ділянки. Замовляйте таку документацію в ТОВ "Кайлас-К" та отримайте швидке внесення змін в кадастр. Або отримайте безкоштовну консультацію про поділ земельної ділянки у наших спеціалістів.

Відгуки

Сектор містобудування, архітектури, ЖКГ і будівництва
За високу якість та професіоналізм при виконанні робіт з оновлення картографічної основи ти розроблення містобудівної документації.
Малиницька сільська рада
За високу якість виконаних робіт з актуалізації картографічної основи та розроблення генеральних планів.
Хмельницька районна державна адміністрація
За вагомий внесок по розробленню містобудівної документації на території Хмельницького району, якість виконання та високу професійність.
Якщо не знаєш, що обрати -
залиш заявку, ми проконсультуємо
Зателефонуйте мені
Зателефонуйте мені
Замовити послугу
https://mc.yandex.ru/watch/38943325">https://mc.yandex.ru/watch/38943325">https://mc.yandex.ru/watch/38943325" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" />