Потрібен детальний план території

service_product
Термін: від 1 місяця
Результат: затверджений детальний план
Умови: за наявності всіх документів
від 5000 грн.
Замовити

або

Задати питання

Детальний план території для початку будівництва або відведення

Відведення земельних ділянок у власність або оренду, на яких розташований об'єкт будівництва або планується розташування об'єкту будівництва вимагає наявності генерального плану населенного пункту та детального плану території або зонінгу. Зараз в більшості населених пунктів відсутні генеральні плани та інші необхідні схеми. Саме тому Ви можете замовити розроблення детального плану території та отримати погодження органу архітектури для відведення земельної ділянки або початку будівництва. Розроблений детальний план вимагає погодження органу архітектури і ТОВ "Кайлас-К" вже погодило більше ніж 50 детальних планів. Ми це робимо самостійно, але є непоодинокі випадки, коли таке погодження перекладається на Замовника детального плану. Тому обов'язково звертайте увагу на те, хто і які погодження робить, а краще звертайтесь до ТОВ "Кайлас-К" та отримайте погоджений та затверджений детальний план в найкоротші терміни. Залиште заявку або зателефонуйте нам і отримайте повну безкоштовну консультацію по розробленню детального плану на Вашу територію.

Відгуки

Сектор містобудування, архітектури, ЖКГ і будівництва
За високу якість та професіоналізм при виконанні робіт з оновлення картографічної основи ти розроблення містобудівної документації.
Малиницька сільська рада
За високу якість виконаних робіт з актуалізації картографічної основи та розроблення генеральних планів.
Хмельницька районна державна адміністрація
За вагомий внесок по розробленню містобудівної документації на території Хмельницького району, якість виконання та високу професійність.
Якщо не знаєш, що обрати -
залиш заявку, ми проконсультуємо
Зателефонуйте мені
Зателефонуйте мені
Замовити послугу
https://mc.yandex.ru/watch/38943325">https://mc.yandex.ru/watch/38943325">https://mc.yandex.ru/watch/38943325" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" />