Мені потрібно змінити цільове призначення землі

service_product
Термін: від 2-х місяців
Результат: проект землеустрою для затвердження сесією відповідної ради
Умови: земельна ділянка у власності або оренді
від 1500 грн.
Замовити

або

Задати питання

Зміна цільового призначення земельної ділянки

Буває таке, що ви планували побудувати будинок, але вирішили що це буде магазин. Або купили земельну ділянку щоб садити бараболю, але надумали побудувати там хату. В кожної земельної ділянки є певне цільове призначення. І ділянка має використовуватися виключно за тим цільовим призначення, яке ця ділянка має. Тому використання земельної ділянки для інших цілей потребує виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється. Замовляйте в ТОВ "Кайлас-К" зміну цільового призначення земельної ділянки або отримайте безкоштовну консультацію щодо потреби зміни цільового призначення саме в Вашому випадку.

Відгуки

Сектор містобудування, архітектури, ЖКГ і будівництва
За високу якість та професіоналізм при виконанні робіт з оновлення картографічної основи ти розроблення містобудівної документації.
Малиницька сільська рада
За високу якість виконаних робіт з актуалізації картографічної основи та розроблення генеральних планів.
Хмельницька районна державна адміністрація
За вагомий внесок по розробленню містобудівної документації на території Хмельницького району, якість виконання та високу професійність.
Якщо не знаєш, що обрати -
залиш заявку, ми проконсультуємо
Зателефонуйте мені
Зателефонуйте мені
Замовити послугу
https://mc.yandex.ru/watch/38943325">https://mc.yandex.ru/watch/38943325">https://mc.yandex.ru/watch/38943325" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" />