Мені потрібен кадастровий номер

service_product
Термін: від 2-х тижнів
Результат: витяг з державного земельного кадастру
Умови: визначені межі земельної ділянки
від 800 грн.
Замовити

або

Задати питання

Кадастровий номер на земельну ділянку

Кадастр не з'явився в Україні одразу, тому багато державних актів без кадастрових номерів було видано людям. В сучасних умовах на земельну ділянку, яка зазначена в державному акті старого зразка потрібно визначити кадастровий номер. Кадастровий номер визначається шляхов внесенні відомостей про Вашу земельну ділянку в базу даних державного земельного кадастру. Кадастровий номер обов'язково потрібен, щоб здати земельну ділянку в оренду, продати земельну ділянку, подарувати Вашу землю будь-кому. А також наявність кадастрового номера є обов'язковою умовою початку будь-яких будівельних робіт. Також непоодинокі випадки, коли сусідні земельні ділянки внесені до кадастру з помилками і без суду ці помилки неможливо виправити. Тому, чим раніше Ви отримаєте кадастровий номер на земельну ділянку, тим більше шансів не мати судів і спорів з сусідами в майбутньому. Замовте визначення кадастрового номеру в ТОВ "Кайлас-К" або отримайте безкоштовну консультацію у наших спеціалістів.

Відгуки

Сектор містобудування, архітектури, ЖКГ і будівництва
За високу якість та професіоналізм при виконанні робіт з оновлення картографічної основи ти розроблення містобудівної документації.
Малиницька сільська рада
За високу якість виконаних робіт з актуалізації картографічної основи та розроблення генеральних планів.
Хмельницька районна державна адміністрація
За вагомий внесок по розробленню містобудівної документації на території Хмельницького району, якість виконання та високу професійність.
Якщо не знаєш, що обрати -
залиш заявку, ми проконсультуємо
Зателефонуйте мені
Зателефонуйте мені
Замовити послугу
https://mc.yandex.ru/watch/38943325">https://mc.yandex.ru/watch/38943325">https://mc.yandex.ru/watch/38943325" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" />