Потрібен генеральний план та зонінг

service_product
Термін: від 4-х місяців
Результат: погодженний містобудівною радою генеральний план населенного пункту
Умови: наявна оновлена картографічна основа
розрахунок
Замовити

або

Задати питання

Розробка генерального плану населенного пункту та плану зонування (зонінг)

Генеральний план населенного пункту повинен розроблятися організацією, що має відповідних сертифікованих землевпорядників. Це складна технічна робота, і не завжди замовник може оцінити якість виконаних робіт. Генеральний план складається з різних планів та креслень і дуже часто розробники, щоб показати найменшу вартість робіт, не враховують створення декількох схем, а згодом, після заключення договору, починають підписувати додаткові угоди на зовсім інші суми грошей. ТОВ "Кайлас-К" має досвід створення генеральних планів більше 3-х років і більше 50 генеральних планів пройшли всі містобудівні ради і затвердження. Наші менеджери відразу розраховують вартість того комплексу робіт, якій потрібно саме Вашому населенному пункту. Це дає можливість в результаті отримання генплану вирішити повний комплекс Ваших потреб: планування доріг, залучення інвесторів, планування нових територій для будівництва. Залишайте заявку або телефонуйте нам і менеджери ТОВ "Кайлас-К" зроблять всі необхідні розрахунки і зроблять це абсолютно безкоштовно.

Відгуки

Сектор містобудування, архітектури, ЖКГ і будівництва
За високу якість та професіоналізм при виконанні робіт з оновлення картографічної основи ти розроблення містобудівної документації.
Малиницька сільська рада
За високу якість виконаних робіт з актуалізації картографічної основи та розроблення генеральних планів.
Хмельницька районна державна адміністрація
За вагомий внесок по розробленню містобудівної документації на території Хмельницького району, якість виконання та високу професійність.
Якщо не знаєш, що обрати -
залиш заявку, ми проконсультуємо
Зателефонуйте мені
Зателефонуйте мені
Замовити послугу
https://mc.yandex.ru/watch/38943325">https://mc.yandex.ru/watch/38943325">https://mc.yandex.ru/watch/38943325" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" />