Потрібен дозвіл на будівництво або узаконення

service_product
Термін: від 3-х тижнів
Результат: дозвіл на будівництво або право власності
Умови: попереднє ознайомлення з Вашими документами
від 1500 грн.
Замовити

або

Задати питання

Отримайте швидко дозвіл на будівництво або узаконьте свої побудови.

Знаючи складні процедури отримання дозволів на будівництво або узаконення та працюючи тривалий час у цій сфері ми пропонуємо нашим клієнтам отримати необхідні документи для початку будівництва. Ви економите свій час та з ймовірністю 99% отримаєте необхідні Вам дозволи. Також дуже часто наші клієнти починають будуватися без жодних дозволів, і після цього потрібно узаконити побудоване. Ми маємо великій досвід співпраці з різними органами архітектури та реєстрації і маємо можливість допомогти Вам з узаконенням і реєстрацією в реєстраційній службі в найкоротші терміни. Ми працюємо з об'єктами будь-якої складності. Залишайте заявку або телефонуйте нам та отримайте повну і безкоштовну консультацію у наших спеціалістів по дозволам на будівництво та узаконенню.

Відгуки

Сектор містобудування, архітектури, ЖКГ і будівництва
За високу якість та професіоналізм при виконанні робіт з оновлення картографічної основи ти розроблення містобудівної документації.
Малиницька сільська рада
За високу якість виконаних робіт з актуалізації картографічної основи та розроблення генеральних планів.
Хмельницька районна державна адміністрація
За вагомий внесок по розробленню містобудівної документації на території Хмельницького району, якість виконання та високу професійність.
Якщо не знаєш, що обрати -
залиш заявку, ми проконсультуємо
Зателефонуйте мені
Зателефонуйте мені
Замовити послугу
https://mc.yandex.ru/watch/38943325">https://mc.yandex.ru/watch/38943325">https://mc.yandex.ru/watch/38943325" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" />