Купую землю або планую будуватись

service_product
Термін: від 1 дня
Результат: закріплені на місцевості з межі земельної ділянки
Умови: наявний кадастровий номер земельної ділянки
від 100 грн.
Замовити

або

Задати питання

Закріплення точних меж земельної ділянки на місцевості або перед початком будівництва.

Перед купівлею землі обов'язково потрібно перевірити її межі на відповідність меж на місцевості координатам земельної ділянки внесених в державний земельний кадастр. На жаль, ні наявність права власності на землю, ні визначений кадастровий номер не гарантують покупцю, що межі земельної ділянки йому показали правильно. І є непоодинокі випадки, коли купивши земельну ділянку і розпочавши будівництво, власник земельної ділянки починає будівництво на сусідній земельній ділянці. Вам не віриться, що це так? Дізнайтесь більше у менеджерів ТОВ "Кайлас-К", що може бути не так з ділянкою. В нас є достатню графічних матеріалів, що підтверджують наші слова. Залишайте заявку і замовляйте послугу або отримайте безкоштовну консультацію у наших спеціалістів. Ціна вказана за одну винесену поворотну точку земельної ділянки.

Відгуки

Сектор містобудування, архітектури, ЖКГ і будівництва
За високу якість та професіоналізм при виконанні робіт з оновлення картографічної основи ти розроблення містобудівної документації.
Малиницька сільська рада
За високу якість виконаних робіт з актуалізації картографічної основи та розроблення генеральних планів.
Хмельницька районна державна адміністрація
За вагомий внесок по розробленню містобудівної документації на території Хмельницького району, якість виконання та високу професійність.
Якщо не знаєш, що обрати -
залиш заявку, ми проконсультуємо
Зателефонуйте мені
Зателефонуйте мені
Замовити послугу
https://mc.yandex.ru/watch/38943325">https://mc.yandex.ru/watch/38943325">https://mc.yandex.ru/watch/38943325" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" />