Про компанію

about_company
ТОВ "Кайлас-К"

Історія ТОВ «Кайлас-К» починається з 2008 року. На той час вирішили об’єднати свої зусилля чотири чоловіка – керівник, два юристи та землевпорядник. До об’єднання цих людей підштовхнула повальна "халтура" в плані виконання технічної частини роботи. 90% компаній на той час не вкладали кошти в серйозне обладнання, а заміряли ділянки чим завгодно. Координати визначалися «на глазок» і такі данні попадали в кадастр. Тому було прийнято рішення стати компанією №1 з якості виконання землевпорядних, геодезичних та, в майбутньому, архітектурних робіт. Для цього були інвестовані значні кошти в геодезичне обладнання. Запрошені найкращі спеціалісти в сфері геодезії та землевпорядкування. Так в 2011 році офіційно створилася компанія ТОВ "Кайлас-К".

Компанія динамічно розвивалася і доводила, що в землевпорядних роботах та геодезії має бути якість. Точність визначення координат ділянок, точність виносів земельних ділянок в натуру – клієнти ТОВ «Кайлас-К» ніколи не мали і в подальшому не будуть мати проблем в кадастрі. Саме тому, що ми розуміли, що рано чи пізно такі неточності почнуть вилазити Замовникам великими проблемами. Для цього не потрібно було бути пророками. З 2013 року багато власників земельних ділянок були дуже здивовані. 

При наявності всіх документів на власну земельну ділянку та огорожу земельної ділянки замовники не одноразово виявляли, що паркани стоять не правильно, а реальні координати їх ділянки, які були внесені до державного земельного кадастру, зміщені, у кращому випадку, на 1-2, а інколи і на 5-7 метрів. ТОВ «Кайлас-К» безкоштовно корегувала такі помилки у кадастрі. Таких помилок було виправлено сотні, а можливо навіть, і тисячі. Ми і надалі рівняємося лише на якісні роботи. Тому будемо раді працювати з Вами.

 

Що ми маємо на цей час:

На даний час компанія активно розвивається. В нас працюють більше 70 працівників, з них 15 архітекторів, 22 землевпорядники, 7 геодезистів. З обладнання ми використовуємо двочастотні GPS Trimble та Leica, та тахеометри цих компаній. Два власних безпілотних літальних апарати, що здійснюють зйомку масштабних об’єктів та цифрова техніка з програмним забезпеченням, що дозволяє швидко та якісно обробляти замовлення. Також в різних областях ми маємо партнерів, що відповідають нашим вимогам до якості робіт. З ними ми обмінюємося досвідом, разом входимо в складні проекти. Партнерів ми маємо в Чернівецькій, Тернопільській, Волинській, Львівській, Одеській, Івано-Франківській, Закарпатській областях.

Ми любимо складні завдання – швидко розбити масив ділянок, створити карту населеного пункту, зробити зйомку тисяч гектарів лісу, робити зйомку на схилах Дністра, розробляти плани, схеми для будівництва великих об’єктів. Тому запрошуємо і Вас стати нашим клієнтом і партнером. В наслідок партнерства Ви отримаєте потужну команду, яка вирішить всі Ваші земельні, геодезичні, архітектурні потреби в комплексі.

Якщо не знаєш, що обрати -
залиш заявку або дзвоніть +38(096) 51-409-80, ми проконсультуємо
Зателефонуйте мені
Зателефонуйте мені
https://mc.yandex.ru/watch/38943325">https://mc.yandex.ru/watch/38943325">https://mc.yandex.ru/watch/38943325" style="position:absolute; left:-9999px;" alt="" />